Mūsų naujienos


Pokalbis su darbuotoju
Indaplovė Electrolux ESL43500

Žiūrėti (1) daugiau nuotraukų

Indaplovė Electrolux ESL43500

Kaina:
Kaina:
€298.02
Prekinis ženklas:
Electrolux
Svoris:
33,00 kg.
Vertinimas:
()
Pristatymo terminas:
4-6 darbo dienos
Pristatymo kaina:
Įpakavimas:


Prekės aprašymas

Indaplovė Electrolux ESL43500
Elektroninis valdymas mygtukais, LED indikatoriai, 5 programos: 30 MIN 60 °C, BIO 50 °C su pirminiu plovimu, intensyvi 70 °C, įprasta 65 °C, skalavimas ir laukimas, druskos trūkumo rodmenys. „AntiFlood“, AAA klasės, vandens sąnaudos: 13 l, energijos sąnaudos: 0,86 kWh, triukšmo lygis: 51 dB, „DryTech“ sistema, 9 indų komplektai. Plotis 45 cm.

Garantija, mėn. 24
Netto svoris, kg 31,50
Brutto svoris, kg 33,00

„SlimFit“ dizaino indaplovė
Galite džiaugtis šia patogia indaplove, net jei jūsų virtuvė maža ir vietos joje nėra per daug. Šis 45 cm pločio įrenginys yra talpus ir kompaktiškas. Ši siaura, vos 45 cm pločio indaplovė yra puikus virtuvės, kurios erdvė yra ribota, sprendimas.
Protingas programų rinkinys
Priklausomai nuo patiekalo naudojate skirtingas lėkštes, stalo įrankius ir gaminimo įrankius, tai kodėl neturėti ir skirtingų plovimo programų jiems plauti? Dėl protingo programų rinkinio ši indaplovė visada patenkins jūsų poreikius. Ši indaplovė siūlo optimalų programų pasirinkimą, taigi visada galite rasti tinkamą nustatymą ir gauti gerus rezultatus.
Indaplovė praneša apie savo atsargas.
Jums nereikės tikrinti šios indaplovės druskos ir skalavimo priemonių lygmens. Parankus indikatorius užsidegs, kai jų bus mažai. Laiku gauta informacija visada užtikrins puikius rezultatus. Patogus šios indaplovės indikatorius parodo, kada sumažėja druskos ir skalavimo priemonės atsargos ir reikia papildyti.
Laiką taupantis indų plovimas
Puikūs rezultatai akimirksniu. Naudodami 30 min. greito plovimo programą galite džiaugtis greitai išplautais nedidelio kiekio kiekio indais. Patogus ir laiką taupantis sprendimas, tenkinantis jūsų asmeninius reikalavimus. Kai įkrova nedidelė, 30 minučių spartaus plovimo programa padeda sutaupyti laiko ir garantuoja, kad indai bus išplauti nepriekaištingai.
Lengva pasirinkti programą
Atitinkamą indaplovės programą labai lengva pasirinkti ir nustatyti, nes meniu apžvalga yra aiški, o pasirinkimo rankenėlė patogi. Paprasčiausiai pasukite į dešinę meniu nustatymą ir išjungsite. Aiški meniu apžvalga ir patogi parinkčių rankenėlė padės be vargo pasirinkti pageidaujamą programą.

 


Garantinė informacija

Garantinis laikotarpis

Parašykite komentarus apie prekę

Komentarai

Ši prekė neturi jokių komentarų. Būkite pirmas, parašykite apie šią prekę!

Rastos panašios prekės pagal kategoriją


Valiutų kursai

Pasirinkite valiutą žemiau, tam, kad rodyti prekės kainą, pasirinkta valiuta.

European Union EU
Lietuva Litas

Jūs peržiūrėjote ...