Mūsų naujienos


Pokalbis su darbuotoju

Apie mus

Internetinis prekybos centras "SP" priklauso UAB "MGP".

UAB "MGP" savo veiklą pradėjo 2003 metais Vilniuje.

Bendrovės pagrindinės veiklos sritys:

- internetinė prekyba;

- baldinių detalių, korpusiniams baldams gaminti ir stumdomų durų skirtų spintoms,  drabužinėms ar pertvaroms įrengti gamyba.

Mūsų  dukterinė įmonė UAB "Baldų žvaigždės" pagal individualius užsakymus projektuoja ir gamina spintas, pertvaras su stumdomosiomis durimis, virtuvės baldus, drabužines, prieškambario bei biuro baldus.

UAB "Baldų žvaigždės" salonai-ekspozicijos yra Vilniuje: Prekybos centre "Baldų rojus", Medžio centre ir Šiauries miestelyje.

Stengdamiesi plėsti savo veiklą ir patenkinti klientų poreikius 2009 metų gegužės mėnesį pradėjome Internetinio prekybos centro "SP" kūrimo darbus.

Pirkėjams prekybos centras "SP" pristatytas 2009 metų spalio mėnesį.

Prekybos centras "SP" - tai internetinė parduotuvė, kurioje galite ne tik greitai ir saugiai apsipirkti, taupydami savo pinigus ir laiką, bet taip pat ir užssisakyti norimas prekės, kurių neradote esamu metu prekybos centre.

Kurdami šį prekybos internete projektą siekiame, kad pirkimas internete būtų patogiausias ir neatsiejamas kiekvieno žmogaus pirkimo būdas, o prekybos centras "SP" - pastovi apsipirkimo vieta.