Mūsų naujienos


Pokalbis su darbuotoju

Atsiskaitymai

Prekybos centras "SP" atsižvelgdamas į vartotojų poreikius, atsiskaitymo greitį, saugumą ir korektiškumą siūlo šiuos atsiskaitymo už prekes būdus.

Elektroninė bankininkystė

Šiuo metu prekybos centre "SP" siūlome atsiskaityti naudojantis šiomis elektroninės bankininkystės sistemomis: Interneto linija  (AB „DnB bankas“), Interneto bankas (AB bankas „Swedbank“), 

Pasirinkus tokį atsiskaitymo būdą, pirkėjo mokėjimas vykdomas bankų elektroninės bankininkystės sistemoje.

Kaip susimokėti:

  1. Užpildykite užsakymą ir užsakymo žingsnyje „Mokėjimo būdas“ pasirinkite savo banką.
  2. Pasirinkus banką sistema nukreips Jus į pasirinkto banko puslapį ir perduos elektroninės bankininkystės sistemai visus duomenis (mokėjimo sumą ir kt.).
  3. Prie banko elektroninės bankininkystės puslapio prisijunkite įprastu būdu ir susiraskite suformuotą mokėjimą už pasirinktas pirkti prekes.
  4. Patvirtinus mokėjimą, elektroninės bankininkystės puslapis užsidarys, o Jūs vėl būsite nukreiptas į "SP".

Pastaba: Prisijungimo prie elektroninės bankininkystės duomenys naudojami tik prisijungimui prie pasirinkto banko puslapio, o grįžtant į "SP" neperduodami.

Atsiskaitymas banko pavedimu

Pasirinkę atsiskaitymo būdą "Banko pavedimu", įprastu būdu perveskite pinigus į mūsų sąskaitą. Atkreipkite dėmesį, kad mokėjimo paskirties laukelyje reikia nurodyti "SP" užsakymo numerį.

Mokėjimo pavedimu į banką:
AB bankas „Swedbank“'
Atsiskaitomoji sąskaita: LT847300010082093524


Gavėjas: UAB ‚MGP‘
Įmonės kodas: 126376982
Mokėjimo paskirtis: Užsakymo numeris:
Įmokos kodas: Užsakymo numeris:

 

“PayPal“ Kreditinių kortelių aptarnavimo sistema

Mūsų prekybos centre, taip pat galima atsiskaityti naudojantis “PayPal“ kreditinių kortelių kortelių aptarnavimo sistema. “PayPal“ yra antrinė „eBay“ įmonė („eBay“ valdo 100 proc. jos akcijų), ji tapo internetinių atsiskaitymų lydere visame pasaulyje, vienijanti daugiau nei 150 milijonų vartotojų iš 190 valstybių.”PayPal“ - tai populiariausia internetinių mokėjimų sistema pasaulyje. Siųsti ir priimti pinigus per „Paypal“ sistemą galima turint kreditines „Visa“, „Mastercard“, „American Express“, „Discover“ ir kt. korteles.

Mūsų pirkėjai šia sistema gali naudotis nemokamai, pinigų perdavimo mokestį sumokės pinigų gavėjas. Norėdami pasinaudoti tokiu atsiskaitymo būdu, neprivalote registruotis “PayPal“ kreditinių kortelių aptarnavimo sistemoje.

Išsimokėtinai

Prekybos centre "SP" prekes galima įsigyti ir lizingo būdu. Šiuo metu mes siūlome šias lizingo bendroves:

  • UAB Šiaulių banko lizingas; (laikinai negalimas)

Norėdami pirkti lizingo būdu pasirinkę atsiskaitymo būdą "Lizingas". Mes susisieksime su Jumis kaip įmanoma greičiau ir patikslinsime, kokie dokumentai reikalingi norint įsigyti prekes lizingu.

Išanalizavę lizingo paslaugas siūlančias bendroves, mes išrinksime palankiausias pirkimo lizingu sąlygas.

Norint pirkti prekes išsimokėtinai:

  • Jums turi būti suėję 18 metų;
  • reikia turėti galiojantį Lietuvos arba užsienio piliečio pasą;
  • nuolatinę darbovietę.

 

Nuolaidų kortelė DnB NORD Daily Card

Nuolaidų kortelė Daily Card

Daily Card nuolaidų dydis svyruoja nuo 3 iki 10 procentų.

Nuolaidos taikomos įvairioms buitinės technikos prekėms, atskirų gamintojų prekėms, GPS navigacijai.

Norint gauti nuolaidą, reikia įsidėti norimą prekę į prekių krepšelį. Jeigu šiai prekiai taikoma DailyCard nuolaida - ekrano dešinėje (DailyCard nuorodos langelyje) reikia įrašyti pirmus septynis Jūsų kortelės skaičius ir jums bus suteikta nuolaida.